سریال

احتمال بازگشت کراس بونز به سریال Avengers

 

فرانک گریلو، بازیگر نقش کراس بونز در دنیای سینمایی مارول، می‌گوید که مارول برای بازگشت این شخصیت به این دنیای سینمایی برنامه دارد.

شخصیت براک راملو برای اولین بار در فیلم Captain America: The Winter Soldier (کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان) در دنیای سینمایی مارول معرفی شد. فرانک گریلو ایفاگر نقش راملو بود و در پایان این فیلم، این شخصیت تبدیل به کراس بونز شد. پس از این فیلم، کراس بونز در فیلم Captain America: Civil War (کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی) بازگشت و در ۱۰ دقیقه ابتدایی این فیلم حضور داشت. با این حال، زمانی که اسکارلت ویچ تلاش می‌کرد کراس بونز را کنترل کند، او خود را منفجر کرد و کشته شد. با وجود این، ما داریم در مورد دنیای سینمایی مارول صحبت می‌کنیم و ممکن است به نحوی او بازگردد تا دوباره انتقامش را از استیو راجرز بگیرد.

 

crossbones - احتمال بازگشت کراس بونز به سریال Avengers

 

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، گریلو از احتمال بازگشت شخصیت کراس بونز به دنیای سینمایی مارول خبر داده است. گریلو پیش از این گفته بود که کار او با این شخصیت به پایان رسیده است و این شخصیت قرار نیست دیگر بازگردد، اما به نظر می‌رسد که مارول استودیو چندان با او هم‌عقیده نیست و برنامه‌های بزرگی برای بازگشت شخصیت کراس بونز به دنیای سینمایی مارول دارد. گریلو گفت:

این فوق‌العاده است که بخشی از دنیای سینمایی مارول باشید. من سه پسر دارم که از طرفداران سرسخت و متعصب مارول هستند و مدت زیادی است که بسیار شگفت‌زده هستم؛ چرا که خبرهایی در مورد بازگشت شخصیت من به دنیای سینمایی مارول وجود دارد، اما ظاهرا کسی از آن خبر ندارد و در مورد آن صحبت نمی‌شود. بازگشت شخصیت من به دنیای سینمایی مارول واقعا جالب و جذاب است و برای آن بسیار هیجان‌زده هستم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا