کامپیوتر

3 ترفند تفریحی در کامپیوتر برای سرگرمی و شوخی با دوستان

با ابزارهای موجود در ویندوز ترفندهای زیادی می توان انجام داد که برخی از این ترفندها باعث می شود تا در فضای کامپیوتر سریعتر بتوانیم عمل کنیم اما با بعضی دیگر از این ترفندها می توانیم با دوستانمان شوخی کنیم و در واقع یک نوع سرگرمی به حساب بیاوریم که البته در عین حالی که ترفند محسوب می شوند اما ضرری برای کاربر نخواهند داشت ، لذا در این بخش 3 ترفند را با شما به اشتراک می گذارم.

 

پیام هکر

a229 300x160 - 3 ترفند تفریحی در کامپیوتر برای سرگرمی و شوخی با دوستان

 

یکی از ترفندهای جالب تفریحی که می توانید با دوستان خود داشته باشید این است که فایلی را برای دوستان بفرستید و به مجرد اجراء فایل پیامی حاوی هک کامپیوتر مشاهده خواهد کرد که نوشته شده کامپیوتر شما هک شده است اما بعد به دوست خود بگویید که یک ترفند بود و چیز خاصی نیست. اما برای ساختن این فایل با وب سایت علم روز همراه باشید.

در کامپیوتر خود Notepad را باز کنید و از پایین عبارت هشدار را در آن پیست نمایید ؛

[quote]x=msgbox(“YOUR COMPUTER HAS BEEN HACKED “, 0+48, “YOU HAVE BEEN HACKED ….”)[/quote]

a230 300x230 - 3 ترفند تفریحی در کامپیوتر برای سرگرمی و شوخی با دوستان

 

بعد از قرار دادن این پیام داخل فایل آن را با اسم elmeruz.vbs ذخیر نمایید. وقتی روی این فایل کلیک کنید پیامی باز می شود که به شما می گوید کامپیوترتان هک شده است و جز زدن OK کلید دیگری نیست، کما اینکه می توانید پیام را ویرایش کنید و هر پیام دیگری که خواستید را بنویسید.

 

چرخش صفحه

 

a231 300x175 - 3 ترفند تفریحی در کامپیوتر برای سرگرمی و شوخی با دوستان

 

ترفند دومی که برای سرگرمی می توان با دوستان انجام داد چرخش صفحه است که فکر کند مشکلی برای کامپیوتر پیش آمده در حالی که شما می دانید تنها یک ترفند است و می توان دوباره به حالت قبل برگرداند. برای این کار میانبرهای کیبورد را در پایین انجام دهید.

Ctrl + Alt + ↓ : برای چرخاندن کامل صفحه.

Ctrl + Alt + → : چرخش 90 درجه ایی صفحه به سمت راست.

Ctrl + Alt + ← : چرخش 90 درجه ایی صفحه به سمت چپ.

Ctrl + Alt + ↑ : برگرداندن صفحه به حالت افقی پیشفرض.

 

استفاده از سایت Fake Update

 

a232 300x159 - 3 ترفند تفریحی در کامپیوتر برای سرگرمی و شوخی با دوستان

 

برای ترفند سوم از یک سایت اینترنتی استفاده می کنیم که بعد از ورود به سایت Fake Update یکی از تصاویر را انتخاب کنید مثل تصویر ویروس Wannacry یا یکی از ویروس هایی که به طور گسترده منتشر شده مثل Fake Update که تمام اطلاعات موجود روی کامپیوتر را حذف می کند… بعد از انتخاب یکی از تصاویر ، کلید F11 را بزنید تا صفحه بزرگ شده و پیام ویروس نمایش داده شود و امکان خروج از آن وجود ندارد جز با زدن همان کلید اف 11.

[news_box style=”2″ display=”tag” title=”ترفند” tag=”260″ orderby=”random” show_more=”on” header_background=”#98bf4c” header_text_color=”#ffffff” hide_dots=”yes”]

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا