اینستاگرام

قرار دادن موزیک در استوری اینستاگرام با Sticker New Music

اینستاگرام در جدیدترین آپدیتش، قابلیتی را به این بخش آورده که توسط آن می‌توان به استوری خود موزیک اضافه کرد. تا پیش از این کاربران برای این کار، حین ضبط ویدیو، موزیکی را در پس زمینه پخش می‌کردند. اما از آن جایی که صدا از طریق میکروفون ضبط می‌شد، کیفیت چندان مناسبی نداشت و نتیجه‌اش آنچنان رضایت بخش نبود.

اما اکنون توسط قابلیت قرار دادن موزیک در استوری که با آپدیت جدید اینستاگرام در دسترس قرار گرفته، می‌توانید موزیک دلخواه خود را از لیستی که اینستاگرام در اختیارتان قرار می‌دهد، انتخاب کنید و آن را با کیفیت بالا در استوری خود قرار دهید .

برای شروع اضافه کردن موسیقی متن فیلم به استوری اینستاگرام بعدی خود آماده هستید؟ این نمی تواند آسان تر از این باشد! فقط مراحل زیر را دنبال کنید و به زودی عکس ها و فیلم ها را به آهنگ مورد علاقه خود ارسال کنید.

ابتدا آخرین نسخه برنامه اینستاگرام را در iOS یا Android بارگیری کنید. پس از به روزرسانی برنامه ، با ضربه زدن روی نماد دوربین در سمت راست بالای صفحه اصلی خود ، به Instagram Stories بروید.

پس از گرفتن عکس یا فیلم ، روی دکمه stickers در بالای صفحه ضربه بزنید و سپس  music sticker را بزنید.

music instagram1 2 - قرار دادن موزیک در استوری اینستاگرام با Sticker New Music
گذاشتن اهنگ در استوری

این کتابخانه موسیقی اینستاگرام را باز می کند که در آن هزاران آهنگ برای انتخاب پیدا خواهید کرد. می توانید یک آهنگ خاص را جستجو کنید ، یا می توانید بر اساس روحیه ، ژانر یا آنچه محبوب است ، مرور کنید.

music instagram1 3 - قرار دادن موزیک در استوری اینستاگرام با Sticker New Music
موزیک در استوری اینستاگرام

می توانید قبل از افزودن آن به داستان خود ، روی دکمه پخش ضربه بزنید تا پیش نمایش را بشنوید.

وقتی از انتخاب آهنگ خود مطمئن هستید ، می توانید از مسیر سریع حرکت کرده و به عقب برگردید تا قسمت دقیقی را متناسب با استوری خود انتخاب کنید.

music instagram1 4 - قرار دادن موزیک در استوری اینستاگرام با Sticker New Music
گذاشتن موزیک برای استوری

همچنین می توانید مدت زمان پخش کلیپ موسیقی را انتخاب کنید (حداکثر 15 ثانیه)

music instagram1 5 - قرار دادن موزیک در استوری اینستاگرام با Sticker New Music

اگر اشعاری برای آهنگی که انتخاب کرده اید در دسترس است ، باید به طور خودکار روی صفحه شما ظاهر شوند.

music instagram1 6 - قرار دادن موزیک در استوری اینستاگرام با Sticker New Music

سپس می توانید فونت ها و طرح های مختلفی را برای آنها انتخاب کنید و می توانید بخشی از آهنگ مورد نظر برای پخش را ویرایش کنید.

هنگامی که کسی استوری شما را تماشا می کند، می تواند برای خواندن اطلاعات بیشتر در مورد این هنرمند یا گوش دادن به آهنگ های بیشتر ، به متن ترانه ضربه بزند.

music instagram1 7 - قرار دادن موزیک در استوری اینستاگرام با Sticker New Music

در آخر ، می توانید قبل از انتشار ، برچسب آن را به دلخواه تغییر دهید.

music instagram1 8 - قرار دادن موزیک در استوری اینستاگرام با Sticker New Music

اکنون شما آماده هستید تا به طور معمول در استوری های اینستاگرام  – GIF ، نظرسنجی ، هشتگ یا هر چیز دیگری را که دوست دارید اضافه کنید ، روی دکمه “Your Story”  در پایین صفحه خود ضربه بزنید ، و همه مجموعه ها تنظیم شده اند!

اگر از iOS استفاده می کنید ، می توانید قبل از گرفتن فیلم یا عکس خود ، آهنگی را انتخاب کنید. کافیست وقتی در دوربین Instagram Stories هستید ، فقط به حالت ضبط بر روی عنوان “Music” بروید.

music instagram1 9 - قرار دادن موزیک در استوری اینستاگرام با Sticker New Music

از اینجا ، مانند گذشته است. فقط یک آهنگ جستجو کنید ، قسمتی را که می خواهید برای عکس یا فیلم خود انتخاب کنید ، انتخاب کنید و هنگام پخش آهنگ در پس زمینه ، استوری اینستاگرام خود را ضبط کنید.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا